• GoHome Professional
šibenik moderan 410 m2 do 120000 eura - GoHome
  • šibenik moderan 410 m2 do 120000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik moderan 410 m2 do 120000 eura

  • Za upit "šibenik moderan 410 m2 do 120000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 390 m2 (malo manji)
    • 430 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŠIBENIK, 95.000 €, 450,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište u Grebaštici samo 400m do mora. Parcela ima 450 m2. Grebaštica je malo pitoreskno mjesto udaljeno 15 km od Šibenika u uvali blizu poluotoka Oštrica, okruženo šljunčanim plažama i mediteranskim biljem. .

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 89.000 €, 444,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na tržištu je dostupno zemljište smješteno u Zablaću, te se nalazi unutar područja za smještaj novih turističkih kapaciteta. Nalazi se u zoni M3 gradnje, pretežito stambena, unutar područja za smještaj novih turističkih kapaciteta u građevisnkom području, neizgrađeni dio. Ovo zemljište....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Brodarica, 101.588 €, 436,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo građevinsko zemljište, veličine 436 m2 u mirnom djelu Brodarice. (u slučaju da tražite veći teren, pokraj ima još jedna parcela u ponudi veličine 436 m2) Brodarica se nalazi nadomak Šibenika, popularna je turištička destinacija i vrlo ugodno mjesto za život tijekom cijele....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 76.760 €, 404,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji :::. U Jadrtovcu na vrlo lijepoj lokaciji nalazi se građevinsko zemljište površine 404m2. Smješteno u 2. redu do obale ima pogled prema Morinjskom zaljevu. Lokacija je izuzetno mirna i vrlo poželjna. Parcela je pravilnog oblika te ima....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 67.500 €, 450,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta na mirnoj lokaciji samo 50 metara od mora. Zemljište ima lijep pogled na more i prirodu. Agencijska Provizija Kupac plaća agencijsku proviziju od 3% + PDV od ugovorene kupoprodajne cijene. Ova provizija uključuje sve potrbne korake za siguran....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 67.200 €, 448,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta, samo 50 metara od mora sa neometanim pogledom na more i prirodu. Zemljište je prvokutnok oblika na uzvisini sa pristupnom cestom. Agencijska Provizija Kupac plaća agencijsku proviziju od 3% + PDV od ugovorene kupoprodajne cijene. Ova provizija....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 149.000 € na 129.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŠIBENIK, Brodarica, 129.000 €, 381,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 149.000 €
25.04.2026 - 129.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PERSPEKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S IDEJNIM RJEŠENJEM ? SAMO 120 M OD MORA Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju svega 120 metara od mora, nalazi se ovo atraktivno građevinsko zemljište koje već posjeduje izrađen idejni nacrt iskoristivosti prostora. Zemljište pruža mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Meterize, 65.000 €, 411,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 411 m2 na Meterizama. Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja i u okruženju obiteljskih kuća. Pravilnog je oblika, dimenzija cca 18 širine i cca 17 m dužine te ima asfaltirani prilazni put. Sva komunalna....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 61.950 €, 413,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na broj mob: +385 98 195 34 63. Hvala. Teren je smješten na centralnoj poziciji mirnog naselja Vrulje u Bilicama, svega 6 km od Šibenika. Pravilnog je oblika, nalazi se na brijegu, pa se sa njega pruža lijepi pogled na mjesto, uvalu, koja je se nalazi na udaljenosti od....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, Brodarica, 130.000 €, 381,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Brodarica - građevinsko zemljište 381 m2 :::. Na vrlo dobroj lokaciji u Brodarici, na svega 130m udaljenosti od mora, prodaje se građevinsko zemljište površine 381 m2 i pravokutnog oblika. Konfiguracija zemljišta je ravna. Prilazni put je asfaltiran. Kompletna infrastruktura....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 410 m2 do 120000 eura (39)
  • šibenik moderan do 120000 eura (6)
  • šibenik moderan 410 m2 (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me