• GoHome Professional
šibenik Zadnjih 14 dana samostojeća - GoHome
  • šibenik Zadnjih 14 dana samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik Zadnjih 14 dana samostojeća

  • Za upit "šibenik zadnjih 14 dana samostojeća" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.457 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 590.000 €, 215,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena dvojna kuća u mirnom kvartu malog mjesta izvan Šibenika, a opet blizu svih sadržaja. Najbliža plaža je udaljena 400m, a centar oko 350m. Planirani rok završetka izgradnje je kraj 2024. godine. S1 ima netto površinu od 215,12 m2 i sastoji se od 4 etaže: suteren, prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 750.000 €, 218,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novi projekt u gradu nedaleko od Šibenika koji se sastoji od 2 dvojne kuće svaka sa svojim bazenom, vrtom i parkingom. Kuće imaju panoramski pogled na more i arhipelag. Kuća ima ukupnu neto korisnu površinu od 217m2, a sastoji se od prizemlja, kata i krovne terase. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.250.000 €, 200,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna kuća u prvom redu do mora s panoramskim pogledom na velikoj parceli od 600 m2 nedaleko od centra Šibenika. Kuća je podijeljena na 2 stana, manji stan na prvom katu sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, ostave i velike terase (100m2). Veći stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik zadnjih 14 dana samostojeća'
950.000 €
399.000 €
255.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 144,00 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Renovirana kamena kuća na malom otočiću povezanog mostom s kopnom, kompletno namještena i odmah useljiva. Nekretnina se sastoji od 3 etaže povezane unutarnjim stepenicama i terasama na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i sobe s vlastitim walk-in ormarom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

DUBRAVA KOD ŠIBENIKA ? KAMENA DUPLEX KUĆA ZA ADAPTACIJU Prodaje se stara kamena duplex kuća u Dubravi kod Šibenika, smještena na parceli ukupne površine 101 m2. Prema zemljišnoknjižnom stanju nekretnina se sastoji od: - kuće površine 47 m2 - dvorišta površine 54 m2 Objekt je u izvornom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.800.000 €, 400,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Na svega par metara od mora nalazi se u potpunosti uređena kuća s koje se pruža pogled na more. Borovi oko kuće i lijepo uređena parcela osiguravaju nesmetano uživanje u tišini i svježem morskom zgradu. Površina kuće je 400 m2, a površina parcele 520 m2. Kuća se sastoji od prizemlja,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.000.000 €, 298,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Apartmanska kuća u prvom redu u gradu udaljenom 15km od centra Šibenika. Kuća ima ukupno 5 zasebnih apartmana. U prizemlju se nalaze dva jednosobna apartmana od kojih svaki ima jednu spavaću sobu, kupaonicu, kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. Na prvom katu se nalazi prostrani....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 880.000 €, 375,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Obiteljska kuća na 3 etaže sa 3 stana, poslovnim prostorom i konobom u selu nedaleko od Šibenika. U prvom redu 80m od mora. Kuća je izgrađena na 3 etaže i sastoji se od poslovnog prostora, konobe i 3 apartmana koji su renovirani 1999. godine. Stan u prizemlju se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 142,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zadovoljstvo nam je predstaviti ovaj mali apartmanski hotel, smješten u staroj jezgri Šibenika. To je stara kamena kuća (bivša biskupska kuća) na fantastičnoj lokaciji. Potrebna je manja renovacija i lakiranje interijera. Prozori su jednostruki, a svi stanovi imaju izvorne parkete....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u staroj gradskoj jezgri. Ima ukupno 70 m2 na dvije etaže. Na prizemlju se nalazi prostrani hodnik koji služi trenutno kao recepcija i spavaća soba sa kupatilom. Na katu se nalazi lijep apartman sa kupatilom i malim lijepim balkonom. Ova izuzetna nekretnina, smještena....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 549.000 €, 154,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Jedinstvena kuća smještena u srcu Šibenika. Sastoji se od tri stambene jedinice ova nekretnina je ugodna za stanovanje ili iznajmljivanje. Prvi kat se sastoji od prostranog apartmana sa velikom terasom, dvije spavaće sobe, moderno opremljene kuhinje, blagovaonice i kupaonice. Ovaj....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 277,00 m2 cca 1550 €/m2