• GoHome Professional
šibenik 70 m2 zadnjih 7 dana - GoHome
  • šibenik 70 m2 zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 70 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "šibenik 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 4.326 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • lift
    • 2.kat
    • lođa
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² ? Brodarica, Šibenik U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj novogradnje u Brodarici ? luksuzan stan (S4) smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu moderne stambene zgrade sa svega 4 jedinice.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 312.000 €, 74,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠUBIĆEVAC - Prodaje se stan sa 3 spavaće sobe i terasom na izvrsnoj lokaciji! Namješten stan nalazi se na 5. katu zgrade s liftom, gradnja 2009. Odlično stanje, odmah useljiv! Stan funkcionalnog rasporeda sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje-blagovaonice-dnevnog dijela s izlazom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Elegantan dvosobni stan na prvom katu, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U mirnom i prestižnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan (S2) smješten na prvom katu ekskluzivne novogradnje sa svega....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 70 m2 zadnjih 7 dana'
250.000 €
250.000 €
470.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i ugodnom okruženju naselja Bilice, na samom ulazu u Šibenik, smješten je moderan penthouse oznake S4 u novogradnji s ukupno samo 4 stambene jedinice. Riječ je o posljednjem dostupnom stanu u projektu, dok su ostale jedinice već prodane. Stan se nalazi na 2. katu manje urbane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi sestanna petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine71m2i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, tedvije spavaće sobe. Kuhinja i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi se stan na petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine 71m2 i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, te dvije spavaće sobe. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 238.000 €, 68,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljivi 3?soban stan u Šibeniku na Šubićevcu s pogledom na stadion! ? Lokacija: Šibensko?kninska županija, Šibenik, Šubićevac ? Tip stana: u stambenoj zgradi s 2 nova lifta ? Broj etaža: jednoetažni ? Broj soba: 3-soban ? Kat: 4 ? Ukupni broj katova: 12 ? Stambena površina:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan novogradnja, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S4 u modernoj novogradnji u Brodarici, smješten svega 130 metara od mora i uređene plaže. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade suvremenog dizajna, idealne za miran obiteljski....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 72,62 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, prvi red do mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 72,79 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosobanstan u novogradnji, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S2 smješten na prvom katu moderne novogradnje u mirnom dijelu Brodarice, svega 130 metara od mora i plaže. Nekretnina se nalazi u manjoj stambenoj zgradi suvremenog dizajna te predstavlja odličan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 426.000 €, 67,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, samo 30m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 257.600 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban apartman u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika ? Njivicama. Apartman oznake A1 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i izvrsne....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,77 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, samo 30 m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj moderno uređen stan predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što budućim vlasnicima pruža mogućnost uživanja u blizini plaža. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj moderno uređen stan predstavlja spoj funkcionalnosti, udobnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama i svim sadržajima potrebnim za ugodan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama te svim sadržajima potrebnim za ugodan svakodnevni život ili odmor. Dodatnu prednost lokacije predstavlja blizina Šibenika,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 340.000 €, 65,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Stan S2 smješten je na 1. katu moderne novogradnje te predstavlja odličan spoj funkcionalnosti, udobnosti i suvremenog dizajna. Ova stambena jedinica idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renovirana i moderno uređena kuća u nizu smještena na odličnoj lokaciji u samom centru Šibenika, svega nekoliko minuta hoda od stare gradske jezgre i u neposrednoj blizini Opće bolnice. Nekretnina je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja, a prodaje se potpuno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan dvosobni stan s prostranom terasom i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja vrhunski stan (S3) u novoj, intimnoj zgradi sa svega četiri stambene jedinice u Brodarici, nadomak Šibenika. Ovaj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Elegantan dvosobni stan s dva parkirna mjesta, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U neposrednoj blizini tirkiznog mora i uređenih plaža Brodarice, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan smješten na prvom katu nove, intimne zgrade sa svega četiri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 183.000 €, 63,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 63,83 m2, na 1. katu (ukupno 2 kata) novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasa). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 24,52 m2 - hodnika - 5,55 m2 - kupaonice - 4,84 m2 - spavaće sobe 1 - 8,95....