• GoHome Professional
šibenik 450 m2 pala cijena - GoHome
  • šibenik 450 m2 pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 450 m2 pala cijena

  • Za upit "šibenik 450 m2 pala cijena" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 925 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 430 m2 (malo manji)
    • 470 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 84000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-17%

Promjena cijene sa 599.000 € na 499.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 499.000 €, 472,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 599.000 €
06.05.2026 - 499.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU Velika kuća s ogromnim potencijalom, Brodarica pored Šibenika Prodaje se prostrana kuća u mirnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika, smještena tek 250m od mora. Ova nekretnina se prostire na tri etaže i pruža brojne mogućnosti idealna za turistički najam, smještaj radnika....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 500.000 €, 429,07 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 590.000 €
23.04.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, Brodarica, kuća sa prostranim dvorištem, bruto površine 429,07 m². Kuća je okružena prostranim dvorištem s terasom i puno mjesta za parkiranje. Prodaje se potpuno namještena i opremljena, spremna za korištenje.Izgrađena je na 2 etaže na parceli od 775 m². Sastoji se od prizemlja....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 97.600 € na 87.840 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŠIBENIK, 87.840 €, 488,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 97.600 €
17.05.2026 - 87.840 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Žirju prodaje se građevinsko zemljište površine 488 m² u srcu otoka. Pravilnog je oblika i kao takvo savršeno za izgradnju vikendice ili kuće za odmor za najam u turističke svrhe. Uz zemljište prolazi asfaltni put. Otok Žirje prepun je dražesnih uvala i djevičanskih plaža,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 450 m2 pala cijena'
87.840 €
87.840 €
 
-10%

Promjena cijene sa 97.600 € na 87.840 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŠIBENIK, 87.840 €, 488,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 97.600 €
18.05.2026 - 87.840 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!