• GoHome Professional
šibenik 210 m2 porasla cijena - GoHome
  • šibenik 210 m2 porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 210 m2 porasla cijena

  • Za upit "šibenik 210 m2 porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+20%

Promjena cijene sa 485.000 € na 580.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 580.000 €, 185,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 485.000 €
29.03.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova luksuzna kuća s bazenom na mirnoj lokaciji u Martinskoj pored Šibenika. Kuća je u naravi dvojni objekt i prostire se na dvije etaže: prizemlja i kata, dok u dvorišnom dijelu se nalazi lijepo uređena okućnica i bazen. Kuća ima odličan raspored prostorija te je projektirana....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 178.250 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, dvosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom. smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija za turistički najam. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 352.800 € na 384.800 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 384.800 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 352.800 €
11.04.2026 - 384.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan s dvije spavaće sobe ukupne površine 74 m², smješten u zgradi s bazenom. Novogradnja je udaljena svega 200 m od mora i posjeduje jedno parkirno mjesto. Stan se sastoji od ulaznog prostora koji vodi u dvije spavaće sobe, veličine 13 m² i 7 m², te kupaonicu. Slijedi....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 398.970 € na 449.100 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 449.100 €, 99,80 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 398.970 €
30.04.2026 - 449.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se novi komforan (S1) u Brodarici pored Šibenika smješten na prvom katu i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na veliku terasu te još jedne terase na koju se izlazi....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 290.000 € na 330.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 290.000 €
02.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan i prostran trosoban stan u Brodarici kraj Šibenika, udaljen svega 50 metara od mora. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje (2020.) i idealan je za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan ukupne površine 85,81 m² sastoji....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 525.000 € na 569.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 569.000 €, 132,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 525.000 €
13.04.2026 - 569.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Žaborić, luksuzan stan s impozantnom terasom :::. Na vrlo poželjnoj lokaciji u Žaboriću nalazi se novoizgrađena zgrada 170m udaljena od mora i plaže. Luksuzan stan korisne površine 132,35m2 smješten je na 2. katu zgrade te svojim rasporedom i uređenosti pruža vrhunski komfor....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 258.297 € na 299.531 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 299.531 €, 63,73 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 258.297 €
30.04.2026 - 299.531 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se apartman na prvom katu (S2), smješten u novoj zgradi blizu plaže. Apartman se nalazi na prvom katu i sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini s izlazom na terasu. Moderna arhitektura i lijepo uređena....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 429.140 €, 99,80 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 383.600 €
30.04.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se novi komforan apartman s dvorištem (AP1) u blizini plaže u Brodarici pored Šibenika. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na terasu....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 350.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
01.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju novouređena kuća s dva stana , bazenom i ljetnom kuhinjom površine 150m2 na zemljištu površine 460m2. Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice, prvog dvosobnog stana na prizemlju i drugog dvosobnog stana na prvom katu. Stan u prizemlju se sastoji od: terase....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 899.000 € na 1.050.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.050.000 €, 390,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 899.000 €
14.04.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.broker.hr

Samostojeća kuća, s bazenom, na prodaju, smještena u turističkom mjestu u blizini Šibenika, s pogledom na more. Kuća ima ukupnu bruto površinu od 390 m2, podijeljenu na tri etaže (prizemlje, kat i potkrovlje), na parceli od 734 m2. Na prizemlju se nalaze 3 prostorije (trenutno služe....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik porasla cijena (109)
  • šibenik 210 m2 (246)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com