• GoHome Professional
šibenik 2.kat do 330000 eura - GoHome
  • šibenik 2.kat do 330000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 2.kat do 330000 eura

  • Za upit "šibenik 2.kat do 330000 eura" pronađeno 245 nekretnina - prosječna cijena 3.358 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 34 nekretnina za upit šibenik 2.kat do 330000 eura pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 177.000 €, 65,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Dvosoban stan u gradskoj jezgri Šibenika :::. U centru Šibenika na drugom katu starije zgrade nalazi se dvosoban stan ukupne stambene površine od 65m2. Stan se sastoji od dva dijela koje dijeli javno stepenište zgrade. S jedne strane je hodnik, kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 48,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo apartmane smještene u novom stambenom projektu ? modernoj apartmanskoj zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji osmišljenoj s naglaskom na funkcionalnost i udobnost. Objekt se nalazi u mirnom naselju u okolici Šibenika, na pješačkoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan S3 nalazi se na drugom katu moderne novogradnje u naselju Žaborić, nedaleko od Šibenik. Ukupna površina stana iznosi 49,24m2, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice te terase. Stanu također pripada vlastito parkirno mjesto, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 49,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Žaboriću, idealan za ugodan život ili kao investicija za odmor. Stan se nalazi na drugom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49,05 m2. Stan se sastoji od: -ulaznog hodnika -jedne prostrane spavaće sobe -moderne kupaonice -dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Žaborić, novogradnja, na atraktivnoj lokaciji s pogledom na more ? stambena zgrada sa 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Moderno je uređena i opremljena visokokvalitetnom opremom: moderna keramika, sanitarije, PVC stolarija, protuprovalna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 356.000 €, 89,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Panoramski Penthouse s podnim grijanjem i "Jacuzzi-ready" terasom Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja jednu od najprestižnijih nekretnina na šibenskoj rivijeri. Stan oznake S4 smješten je na drugom (zadnjem) katu moderne novogradnje u....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 172.000 €, 55,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji trosobnoga stana površine 55 m2, smješten na drugom katu u samom centru grada. Stan nudi tri spavaće sobe, što ga čini pogodnim izborom za obitelji ili kao investiciju za najam. Stanu pripada lođa, idealna za opuštanje ili povremene obroke na otvorenom, kao i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se moderni apartmani u prekrasnom Žaboriću - Šibenik! U maloj stambenoj zgradi s modernim dizajnom, smještenoj svega 400 metara od mora, prodaju se apartmani u jednom od najljepših dijelova Dalmacije. Zgrada se sastoji od ukupno 6 stambenih jedinica, idealnih za odmor ili....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 48,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novogradnji u Žaboriću, idealan za ugodan život ili kao investicija za odmor. Stan se nalazi na drugom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 47,34 m2. Stan se sastoji od: -ulaznog hodnika -jedne prostrane spavaće sobe -moderne kupaonice -dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 51,01 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, jednosoban stan na drugom katu s terasom, ukupne neto korisne površine 51,01 m². Stanu pripada jedno parkirno mjesto, a zatvoreni stambeni prostor iznosi 44,85 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, spavaće sobe, te kupaonice. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? DONJE RAŽINE, ŠIBENIK Predstavljamo novi projekt u vlastitoj investiciji. U ponudi je jednosoban stan u novogradnji smješten u mjestu Donje Ražine, u neposrednoj blizini Šibenika. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi (zgrada B) koja počinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 165.000 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan od 67 m² u centru Šibenika, smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno 4 stana. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, hodnika i kupaonice. Podovi su kombinacija drvenih obloga i pločica, a stan je opremljen klimom. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada B, stan S4) smješten na drugom katu manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 52,18 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 358.000 €, 96,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo apartmane u novoizgrađenom kompleksu u Grebaštici 200 metara od plaže.Zgrada Z5Apartman P1: Penthouse, drugi kat, netto korisna površina95,68 m2, pogled na more. Sastoji se od četiri spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka tevelike terase, čija je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan S6 u novogradnji, Šibenik Prodaje se moderan jednosoban stan (S6) na drugom katu novogradnje u mirnom dijelu Šibenika, udaljen svega 1300 m od mora i popularnog kupališta Rezalište na Brodarici. Osnovne informacije: Površina stana: 55,12 m² Sastoji se od: spavaće sobe,kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 156.000 €, 47,44 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, jednosoban stan na drugom katu s terasom, ukupne neto korisne površine 47,44 m². Stanu pripada jedno parkirno mjesto, a zatvoreni stambeni prostor iznosi 41,37 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, spavaće sobe, te kupaonice. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 156.000 €, 48,50 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S3, ZGRADA A | MODERAN JEDNOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 156.000 €, 48,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? DONJE RAŽINE, ŠIBENIK Predstavljamo novi projekt u vlastitoj investiciji. U ponudi je jednosoban stan u novogradnji smješten u mjestu Donje Ražine, u neposrednoj blizini Šibenika. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi (zgrada A) koja počinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 156.000 €, 49,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada A, stan S3) smješten na drugom katu manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 48,50 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 155.000 €, 42,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan S4 nalazi se na drugom katu moderne novogradnje u naselju Žaborić, nedaleko od Šibenik. Ukupna površina stana iznosi 41,91 m2, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice te terase. Stanu također pripada vlastito parkirno mjesto,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Žaborić, 450m od plaže, novoizgrađeni apartman s pogledom na more. Apartman ima 41,91m2 korisne površine, smješten na 2.katu u sklopu manje višestambene zgrade. Orijentiran na jugo-istočnu stranu, s pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan S4 smješten na drugom katu moderne novogradnje u naselju Žaborić, u neposrednoj blizini Šibenika. Ukupna površina stana iznosi 41,91 m², a sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje sa blagovaonom, spavaće sobe, kupaone,loggie te vlastitog parkirnog mjesta. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvosoban stan na drugom katu ? Brodarica Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan smješten na drugom katu novogradnje u Brodarici. Stan je idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam, zahvaljujući prostranom rasporedu, terasi i pripadajućim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 360.000 €, 69,86 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan trosoban stan s velikom terasom i pogledom na more, Vodice U popularnom turističkom središtu Vodice, u mirnom naselju Bristak, smjestila se ova moderna stambena zgrada sa samo tri apartmana. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U povijesnoj jezgri grada Šibenika, 190 metara od mora, prodaju se tri etažirana stana smještena na prvom, drugom i trećem katu kamene zgrade. Ukupna površina svih stanova iznosi 95 m², pri čemu svaki stan obuhvaća cijelu etažu od cca 30 m². Stanovi na prvom i drugom katu sadrže dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 149.500 €, 51,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Stanovi u modernoj zgradi s 12 stanova u gradu nedaleko od Šibenika. Gradnja je upravo započela, a stanovi će biti useljivi krajem ljeta 2027. Zgradu gradi poznati investitor, a bit će izgrađena od kvalitetnih materijala prema najnovijim građevinskim standardima. Neki od elemenata....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 159.848 € na 148.824 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 148.824 €, 55,12 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 159.848 €
25.03.2026 - 148.824 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan smješten na drugom katu stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od hodnika (4,03 m2), kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu (28,96 m2), jedne spavaće sobe (11,98 m2) te kupaonice s WC-om (5,06 m2). Iz....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 148.824 €, 55,12 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

MODERAN 1-SOBAN STAN S4 S BALKONOM ? MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan S4 smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: ? hodnika (4,03 m²) ? prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Škopinac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju stan u centru Šibenika, predio Škopinac, u blizini bolnice, suda i svih važnih sadržaja, ukupne neto korisne površine 48,79 m2. Kuća u kojoj se nalazi stan je građena 70tih godina, funkcionalna je, sadrži još jedan dvoetažni stan na prvom i drugom katu, ima pristup....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 33,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S3, smješten na drugom katu zgrade, ukupne površine 33 m². Stan je osmišljen kao kompaktan, ali funkcionalan prostor, idealan za samca, par ili kao praktična nekretnina za boravak na moru i dugoročno ulaganje. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Varošu, smješten na 3. katu obiteljske kuće, u visokom potkrovlju. Stan ima dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu i terasu s otvorenim pogledom na Šibenski kanal. Na terasi se nalazi i mali roštilj. Stan je svijetao i ugodan za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,02 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan s terasom i pogledom na Šibenski kanal ? Varoš U Šibenskom Varošu prodaje se šarmantan stan smješten na 2. katu obiteljske kuće u visokom potkrovlju, idealan za samca, par ili kao investicija za turistički najam. Stan je funkcionalno raspoređen i sastoji se od otvorenog dnevnog....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 80.000 € na 90.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 90.000 €, 43,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 80.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zaton kod Šibenika ? centar mjesta, 90 m od mora / rive Kamena kuća na tri etaže (prizemlje + 1. kat + 2. kat) s ukupno 43 m² stambene površine, smještena u mirnoj, maloj slijepoj ulici u samom centru Zatona. U prizemlju se nalazi kuhinja sa zasebnim ulazom te kupaonica, također sa....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-245 (od ukupno 247)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr