• GoHome Professional
šibenik 180 m2 nenamješten - GoHome
  • šibenik 180 m2 nenamješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 180 m2 nenamješten

  • Za upit "šibenik 180 m2 nenamješten" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.215 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se u Dubravicama šarmantna seoska kuća s bazenom, prekrasnim dvorom, plavim škurama. Kuća ukupne površine 180 m² na zemljištu od 280 m² nalazi se na brijegu, s panoramskim pogledom na Dubravice, lijepu prirodu. U mjestu je koje su praktički dio nacionalnog parka Krka, na korak....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 490.000 €, 177,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

UNIKATNA NEKRETNINA U SRCU ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

UNIKATNA NEKRETNINA U STAROJ JEZGRI ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 180 m2 nenamješten'
950.000 €
950.000 €
1.500.000 €
  Apartman, ŠIBENIK, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.crozilla.com

Kaprije, prekrasna kuća s apartmanima, 180 m². Prodaje se potpuno namještena i opremljena, te idealna za odmor ili turistički najam.Izgrađena na tri etaže, na parceli od 504 m², sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi stan s dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 490.000 €, 177,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 180,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasna luksuzna kuća u zaselku između Šibenika i Vodica. Kuća je potpuno namještena i ima bazen. Sastoji se od dvije etaže svaka sa svojom kuhinjom, dnevnm boravkom, kupaonicom i dviju sppavaćih soba. Očekuje se jako brz povrat uloženog kapitala jer okolni objektu se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Predivna kuća sa 4 app na otoku Kapriju :::. Na izvrsnoj lokaciji na otoku Kaprije u 3. redu do mora smještena je prekrasna samostojeća kuća. Nalazi se samo 50 metara do plaže i 450 metara do pristaništa u centru mjesta a 300m do novog pristaništa. Na parceli od 504 m2kuća raspolažepovršinom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 186,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 186,18 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Bogdanovići, blizu Jadrije, prodaje se nova moderna dvojna kuća s bazenom. Nalazi se na izrazito mirnoj lokaciji. Od najbližeg kupališta je udaljena 1,1 km, a od kupališta u Jadriji 4 km. Ova lijepa obiteljska kuća oznake S2 se sastoji od prizemlja i kata, te ima ukupnu površinu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji novosagrađene, prostrane i luksuzne kuće s grijanim bazenom, smještene na vrlo mirnoj lokaciji u blizini Šibenika. Riječ je o dvojnoj kući koja se sastoji od prizemlja i kata, neto korisne vrijednosti površine 190m2 sa uključenim svim pripatcima kuće, dok je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

Šibenik, Martinska- prodaje se luksuzna nekretnina s bazenom na mirnoj lokaciji u mjestu Bogdanovići , u blizini Jadrije i Šibenika. Kuća , u naravi dvojni objekt ukupne neto korisne vrijednosti površine 190,39 m2 sastoji se od dvije etaže : Prizemlje +kat . Kuća jer modernog izgleda....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 410.000 €, 170,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je jedinstvena kamena kuća s bazenom i jacuzzijem smještena na otoku Hvaru, ukupne površine 170 m2 na zemljištu od 200 m2. Idealna je za sve koji traže autentičan, ali udoban životni prostor ispunjen šarmom Dalmacije. Ova nekretnina posebnog karaktera ističe se originalnim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 480.000 €, 190,39 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Bogdanovići, blizu Jadrije, prodaje se nova moderna dvojna kuća s bazenom. Nalazi se na izrazito mirnoj lokaciji. Od najbližeg kupališta je udaljena 1,1 km, a od kupališta u Jadriji 4 km. Ova lijepa obiteljska kuća se sastoji od prizemlja i kata, te ima ukupnu površinu od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 191,00 m2 cca 8380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija šibenskog primorja , svega 70 metara od mora, smjestila se ova nova, luksuzno uređena i potpuno namještena vila koja pruža savršenu kombinaciju privatnosti, elegancije i mediteranskog načina života. Vila se prostire na dvije etaže i pažljivo je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 495.000 €, 168,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova, namještena dvojna kuća u Srimi kod Vodica s pogledom na more. Smještena je samo 300 metara od plaže, u mirnom i uređenom dijelu mjesta. Ukupna površina iznosi 168,42 m², od čega je stambeni dio 121 m², uz terase od ukupno 46,91 m², te vrt i dva parkirna mjesta. Proteže....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 370.000 €, 166,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je skladno uređena kuća površine 166 m2. Ova obiteljska kuća ima prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju je smještena moderna kuhinja, dnevni boravak te kupaonica, dok su na prvom katu tri spavaće sobe od koje dvije imaju izlaz na balkon te kupaonica. U potkrovlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 630.000 €, 196,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prekrasna, nova kuća prizemnica u Šibeniku, neto korisne stambene vrijednosti 196,25 m2 s okućnicom od 500 m2. Kuća je novije gradnje, jako svijetla i prostrana, idealan dom za veću obitelj. Preko ulazne terase se ulazi u ogromno predsoblje otkud se desno ide....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 580.000 €, 197,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.06.2024.,

www.primosten-nekretnine.hr

U manjem mjestu blizu Šibenika nalazi se moderna vila dvokatnica, namještena sa potpuno uređenom okućnicom. Kuća se proteže na dvije etaže plus podrum - prizemlje i kat te ima površinu 197 m², a smještena je na parceli od 400 m². Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa blagovaonicom,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com