• GoHome Professional
šibenik 180 m2 do 270000 eura - GoHome
  • šibenik 180 m2 do 270000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 180 m2 do 270000 eura

  • Za upit "šibenik 180 m2 do 270000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.186 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 300.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 229.000 €, 180,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJETKOST NA TRŽIŠTU KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM U SRCU ŠIBENIKA U srcu Šibenika, u autentičnoj i traženoj gradskoj četvrti Varoš, prodaje se kuća s velikim razvojnim potencijalom. Rijetkost na tržištu nekretnina u centru grada koja uključuje prostrano dvorište s mogućnošću parkiranja....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 300.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 180 m2 do 270000 eura'
200.000 €
200.000 €
250.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 270.000 €, 181,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Kuća u centru Šibenika ::. Na lako dostupnoj lokaciji u Varošu nalazi se kuća s dvije stambene jedinice. Kuća je u bloku s drugom, sastoji se od prizemlja i kata, a raspolaže stambenom površinom od oko181m2. Kuća ima zapadni i istočni dio. U prizemlju od 46,28m2 (zapadni dio)....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 270.000 €, 180,93 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Kuća u centru Šibenika ::. Na lako dostupnoj lokaciji u Varošu nalazi se kuća s dvije stambene jedinice. Kuća je u bloku s drugom, sastoji se od prizemlja i kata, a raspolaže stambenom površinom od oko 181m2. Kuća ima zapadni i istočni dio. U prizemlju od 46,28m2 (zapadni dio)....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 255.000 €, 181,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na odličnoj lokaciji s velikim dvorištem. U samom centru grada, u Varošu, nalazi se kuća površine 180 m2. U prizemlju jedna ostava od 10 m2, te mali stan od 40 m2, kao i konoba površine 46 m2. Unutarnjim stepenicama se ide na gornju etažu gdje se nalazi stan s četiri spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM ? IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika ? predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, Brodarica, 224.981 €, 164,11 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

I. PODACI O PREDMETU PRODAJE Opis predmeta prodaje: Nekretnina označena kao kat.čest. ZGR 1312, broj zk. uloška: 3534, k.o. Donje Polje, u vlasništvu 1/2 dijela svakog ovršenika, u naravi picerija u prizemlju kuće koja se sastoji od trijema, aperitiva, hodnika, WC-a, separea, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 205.000 €, 193,30 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu grada Šibenika prodaje se prostrani stan s 4 spavaće sobe i potkrovljem ukupne neto korisne površine 193.30 m2. Sam stan se nalazi na prvom katu kuće koja ima ukupno 4 stambene jedinice. Stan ima neto korisnu površinu 98,62 m2 i sastoji se od hodnika (8,11 m2), kuhinje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 120.000 €, 172,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Stara kamena katnica na velikoj parceli :::. Stara kamena katnica sa 172 m2 korisne površine; u prizemlju je konoba u jednoj cjelini, a vanjske stepenice vode za kat gdje se nalaze tri prostorije i terasa 21 m2 s prekrasnom panoramom; Kuća ima drvene grede, postojao je priključak....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 100.000 €, 172,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stara kamena kuća površine 172 m2. U prizemlju kuće se nalazi konoba , a vanjske stepenice vode na kat i prostranu terasu površine 21 m2 s koje se pruža prekrasan panoramski pogled na prirodu. Pored kuće se nalaze 2 manja objekta: urušena kamena kuća površine 30 m2 i neposredno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com