• GoHome Professional
šibenik 170 m2 prizemlje - GoHome
  • šibenik 170 m2 prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik 170 m2 prizemlje

  • Za upit "šibenik 170 m2 prizemlje" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.204 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • građevinska dozvola
    • bazen
    • novouređen
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 630.000 €, 160,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, stara gradska jezgra, renoviran dvoetažan stan, u naravi 3 stambene jedinice neto korisne površine 160 m² u prizemlju i podrumu zgrade u staroj gradskoj jezgri, nedaleko od Šibenske katedrale.Sastoji se od dva apartmana, svaki od 43 m², sa po jednom spavaćom sobom, kupaonicom....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, 650.000 €, 155,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan i pažljivo osmišljen poslovni prostor ukupne površine 245,04m2 (izračun s koeficijentima 155m2), idealan kao pametna investicija. Zgrada je luksuzne i kvalitetne gradnje, smještena na atraktivnom i perspektivnom području. Ovaj prostor nudi 4 parkirna mjesta i prostrane....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 399.000 €, 175,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivna nekretnina smještena u povijesnom gradskom kvartu Varoš, na svega pet minuta hoda od centra Šibenika i rive. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji ? škola, trgovina, tržnica, bolnica te znamenite tvrđave Barone i sv. Ivan. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik 170 m2 prizemlje'
480.000 €
630.000 €
540.000 €
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 178,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

U Šibeniku, u neposrednoj blizini centra grada i na samo 500 metara od mora se stavlja u prodaju nedavno rekonstruirana kuća u nizu. Kuća posjeduje neto površinu od 178.50 m/2 i čak 230 m/2 okućnice, a što je ćini jedinstvenom nekretninom za centar grada. Kuća se sastoji od tri stambene....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

Kuća na otoku Kapriju 3 etaže s panoramskim pogledom na more Lokacija: Otok Kaprije, Šibenski arhipelag Udaljenost od mora: 60 m Površina kuće: 180 m Površina zemljišta: 500 m Opis nekretnine: Ova šarmantna kuća na tri etaže smještena je svega nekoliko koraka od mora i pruža spektakularan,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 399.000 €, 174,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE Renovirana kuća s dva stana + stara kamena kućica za rekonstrukciju, Varoš (Šibenik) Posredujemo u prodaji renovirane kuće s dva stana te dodatne stare kamene kućice za kompletnu rekonstrukciju, smještene u povijesnoj gradskoj jezgri kvartu Varoš, svega 5 minuta hoda od....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 400.000 €, 174,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo novije adaptiranu kuću s dva stana, te staru kamenu kućicu za kompletnu adaptaciju ili rušenje i izgradnju nove! Kuća se nalazi u kvartu Varoš, u ulici iz koje dolaze mnogi naši poznati umjetnici, a na 5 minuta hoda od centra grada i rive (obale). U blizini su svi relevantni....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, Brodarica, 224.981 €, 164,11 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

I. PODACI O PREDMETU PRODAJE Opis predmeta prodaje: Nekretnina označena kao kat.čest. ZGR 1312, broj zk. uloška: 3534, k.o. Donje Polje, u vlasništvu 1/2 dijela svakog ovršenika, u naravi picerija u prizemlju kuće koja se sastoji od trijema, aperitiva, hodnika, WC-a, separea, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 490.000 €, 177,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

UNIKATNA NEKRETNINA U SRCU ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

UNIKATNA NEKRETNINA U STAROJ JEZGRI ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 380.000 €, 183,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju useljiva kuća na 2 kata, sa 3 stambene jedinice, ukupne stambene površine 183 m2 u mjestu Žaborić, svega 100 m udaljena od plaže. Kuća se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi popločano natkriveno dvorište gdje se nalazi jedan dvosoban apartman....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 895.000 €, 156,00 m2 cca 5740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se nekretnina s velikim potencijalom nedaleko od Šibenika, smještena samo par koraka do plaže. Kuća se nalazi na parceli od 400 m2 koja ima obilje zelenila i prirodnog hlada. Sama kuća sastoji se od malog podruma, prizemlja i kata, sveukupne podne površine od 156m2, od čega....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 155,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se novouređena kuća u srcu Šibenika savršeno mjesto za život ili iznajmljivanje. Ova jedinstvena kuća se sastoji od tri stambene jedinice i pruža nevjerojatne mogućnosti za udoban život ili iznajmljivanje. Na prvom katu se nalazi prostrani stan s velikom terasom, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 155,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, CENTAR - Kuća u centru grada s tri apartmana i 230 m2 dvorišta Prodaje se novouređena kuća u centru grada Šibenik. Kuća površine 155,50 m2 sastoji se od tri stambene jedinice. U prizemlju se nalaze dva izuzetno uređena i odvojena stana. Prvi stan sastoji se od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Kamena kuća u samom srcu starog grada Šibenika. Kuća ima tradicionalnu arhitekturu i moderan interijer, što je čini savršenim izborom za one koji žele uživati u povijesnom šarmu starog grada. U prizemlju se nalazi studio apartman sa zasebnim ulazom. Iznad njega se nalazi apartman....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 549.000 €, 154,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Jedinstvena kuća smještena u srcu Šibenika. Sastoji se od tri stambene jedinice ova nekretnina je ugodna za stanovanje ili iznajmljivanje. Prvi kat se sastoji od prostranog apartmana sa velikom terasom, dvije spavaće sobe, moderno opremljene kuhinje, blagovaonice i kupaonice. Ovaj....