Za upit "stanovi zagreb barem 80 m2 dvoetažni" pronađeno 226 nekretnina - prosječna cijena 3.498 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 378.296 € na 362.970 €
- 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 €
- 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 371.036 € na 363.000 €
- 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 265.000 € na 259.900 €
- 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 499.000 € na 479.000 €
- 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 €
- 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 €
- 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kliknite za MyGoHome opcije!