Za upit "stanovi slatine do 60 m2" pronađeno 54 nekretnina - prosječna cijena 4.201 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 238.000 € na 250.000 €
- 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Promjena cijene sa 248.000 € na 250.000 €
- 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Promjena cijene sa 238.000 € na 250.000 €
- 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kliknite za MyGoHome opcije!