Za upit "stan zaprešić lift 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.403 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 277.078 € na 272.395 €
- 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 276.427 € na 260.738 €
- 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kliknite za MyGoHome opcije!