Za upit "dvosobni stan u zagrebu vrt 60 m2 kvalitetan" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.886 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 222.452 € na 234.160 €
- 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kliknite za MyGoHome opcije!