Za upit "dvosobni stan bulevar do 60 m2 do 3300 eura/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.351 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 €
- 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 €
- 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kliknite za MyGoHome opcije!