-

  • Za upit "" pronađeno 429 145 nekretnina - prosječna cijena 2.590 €/m2

  • Web
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ROVINJ, Centar, 697.290 €, 6339,00 m2 cca 110 €/m2

27.03.2026.,

www.aspectus.com.hr

Rovinj, građevinsko zemljište u poslovnoj zoni idealno za trgovačke centre ili hale. Na zemljište postoje dva ulaza sa Rovinjske zaobilaznice i iz centra Rovinja. Voda na zemljištu a trafostanica na 50 metara. Pogled panoramski Pogled na grad Infrastruktura Gradski vodovod Dozvole....

 
 
 
  Apartman, KRK, 309.000 €, 85,00 m2 cca 3640 €/m2

30.01.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, grad Krk, dvoetažni apartman površine 85 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od tri spavaće sobe, kupaone i wc-a na prvom katu, te dnevne sobe, kuhinje, blagovaone i lođe površine 11 m2 na drugom katu. Klimatizirano, dva parkirna mjesta, SAT TV. Uredna....

 
 
 
  Zemljište, VRBNIK, 420.000 €, 965,00 m2 cca 440 €/m2

29.03.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Vrbnik, prodaja, građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju 4 stambene jedinice. Projekt ukljućuje izgradnju objekta katnosti podrum,prizemlje, kat i drugi kat. U podrumu se nalazi garaža gdje svaki stan ima svoje vlastito parkirno mjesto i vlastito spremište.....

 
 
 
  Kuća, PULA, 990.000 €, 180,00 m2 cca 5500 €/m2

05.08.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Kuća je savršena kombinacija modernog stila i udobnosti i nalazi se u blizini centra Pule. Smještena je u blizini parka za rekreaciju i odmor. Idealna pozicija za duge šetnje u ljetnim vrućinama i za održavanje tjelesne kondicije, zdravlja i vitke linije. Blizina autoputa,....

 
 
 
  Kuća, HVAR, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2

11.10.2022.,

www.trgostan.hr

Kamena kuća na dvije etaže, površine cca 100 m2, smještena na zemljištu od 680 m2, na lijepoj lokaciju u starom autentičnom selu na sjeverozapadnoj strani otoka Hvara, cca 4 km od mora, potrebna potpuna adaptacija, priključci vode i struje, septička jama, prilaz autom, mogućnost parkinga....

 
 
 
  Kuća, HVAR, 500.000 €, 190,00 m2 cca 2630 €/m2

26.11.2019.,

www.trgostan.hr

Fantastična kamena kuća u centru mjesta na sjevero-zapadnoj strani otoka Hvara, na izvrsnoj lokaciji 2.red od rive, tri etaže, ukupno cca 190 m2, sa intimnim dvorom i zidinama tlocrtne površine cca 110 m2, stara jastožera povezana direktno s morem, potrebna potpuna adaptacija, mogućnost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 7-12 (od ukupno 120)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Pratite GoHome na X-u

 - GoHome © 2026. GoHome - Tražilica za nekretnine.